Wyszukaj apartamenty i pokoje

opis

Sun & Snow Resorts - Szklarska Poręba to 3 budynki apartamentowe wysokiej klasy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 7500 m2 oraz aparthotel z zapleczem restauracyjnym i spa o powierzchni około 6000 m2.

Sun & Snow Resorts - Szklarska Poręba położony jest w jednym z najatrakcyjniejszych miejsc Szklarskiej Poręby- przy ul. Górnej 19.

Stąd rozciąga się piękny widok na szczyty górskie w szczególności na Szrenicę lub liściasto-iglasty las.

Inwestycja znajduje się jedynie 2 km od centrum miasta i w bezpośredniej bliskości innych atrakcji turystycznych.

Teren został zaplanowany z myślą o całej rodzinie. Jest to ośrodek bezpieczny, zaciszny z dala od zgiełku, ale jednocześnie z doskonałą komunikacją do centrum miasta. Organizowane przez naszą obsługę imprezy typu pieczenie prosiaka, kuligi, wycieczki rowerowe, animacje dla dzieci itp. urozmaicają pobyt każdemu

Najmłodsi mogą korzystać z sal zabaw oraz strefy basenowej. Zimą natomiast stawiać pierwsze kroki w narciarstwie w prowadzonym przez wykwalifikowaną kadrę przedszkolu narciarskim.

Dorośli skorzystają w przyszłości z wielu propozycji hotelu, który zaoferuje usługi rekreacyjno-lecznicze, restaurację i bary oraz możliwość uprawiania sportów w specjalnie do tego przeznaczonych pomieszczeniach.

Skontaktuj się z nami, aby poznać aktualną ofertę promocyjną.

 

Pozycja GPS. Współrzędne inwestycji N: 50°50'32" E: 15°31'30"

 

Szklarska Poręba leży na wysokości 440-886 m n.p.m. i charakteryzuje się klimatem zbliżonym do alpejskiego. Znajdują się tu najlepsze w Europie Środkowej trasy narciarstwa biegowego (Jakuszyce), trasa zjazdowa ze Szrenicy FIS, będąca najbardziej stromą ścianą zjazdową w Polsce i wiele dróg dla biegaczy, z uznawanymi za najlepsze w Polsce trasami maratońskimi. Dzięki położeniu i właściwościom klimatycznym zwana jest też „mekką polskiego biegania”, „Polską Alaską” czy „Polską Skandynawią”. Szklarska Poręba to nie tylko jeden z najpopularniejszych ośrodków sportów zimowych, ale też doskonałe miejsce do wypoczynku.

 

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.szklarskaresort.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołna w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ