Wyszukaj apartamenty i pokoje

lokalizacja

Pozycja GPS. Współrzędne inwestycji N: 50°50'32" E: 15°31'30"

 

Szklarska Poręba leży na wysokości 440-886 m n.p.m. i charakteryzuje się klimatem zbliżonym do alpejskiego. Znajdują się tu najlepsze w Europie Środkowej trasy narciarstwa biegowego (Jakuszyce), trasa zjazdowa ze Szrenicy FIS, będąca najbardziej stromą ścianą zjazdową w Polsce i wiele dróg dla biegaczy, z uznawanymi za najlepsze w Polsce trasami maratońskimi. Dzięki położeniu i właściwościom klimatycznym zwana jest też „mekką polskiego biegania”, „Polską Alaską” czy „Polską Skandynawią”. Szklarska Poręba to nie tylko jeden z najpopularniejszych ośrodków sportów zimowych, ale też doskonałe miejsce do wypoczynku.

 

Sun&Snow Resorts - Szklarska Poręba położony jest w jednym z atrakcyjniejszych miejsc Szklarskiej Poręby, na ul. Górnej 19. Z jednej strony rozciąga się stąd piękny widok na liściasto-iglasty las, a z drugiej na otaczające szczyty górskie, w szczególności Szrenicę. Kompleks znajduje się jedynie 2 km od centrum miasta i w bezpośredniej bliskości innych atrakcji turystycznych.

 

Teren został zaplanowany z myślą o całej rodzinie. Jest to ośrodek bezpieczny, zaciszny i urozmaicony, z dala od zgiełku, ale jednocześnie z doskonałą komunikacją do centrum miasta. Do dyspozycji właścicieli apartamentów oraz ich gości zaprojektowano trzy ogrody: leśny, zapachowy i skalny. Najmłodsi mogą stawiać pierwsze kroki w narciarstwie na specjalnie przygotowanym, łagodnym stoku z wyciągiem.

 

Na terenie kompleksu znajdują się również place zabaw czy leśne ścieżki. Dorośli skorzystają z wielu propozycji hotelu, który zaoferuje usługi rekreacyjno-lecznicze, restaurację i bary oraz możliwość uprawiania sportów w specjalnie do tego przeznaczonych pomieszczeniach.

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.szklarskaresort.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołna w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ